גישה רב תחומית

המערך הגסטרו כירורגי,  לטיפול במחלות דרכי העיכול של המרכז הרפואי  שערי צדק, הוא מרכז חדשני וראשון בארץ בו עובדים במשותף, גסטרואנטרולוגים  ,מנתחים, רדיולוגים, פתולוגים, מומחי כבד , גניקולוגים ואונקולוגים. כולם  מומחים באבחון, טיפול וניהול של מחלות מערכת העיכול.

 

המערך הגסטרו כירורגי , מרכז לאבחון וטיפול של מחלות דרכי העיכול, מציע טיפול מקיף, מותאם לחולים עם כל סוגי המחלות של דרכי העיכול.

שיתוף הפעולה  בין המומחים השונים מוקדש למניעה, אבחון,  וניהול הטיפול במחלות אלה.

הצוות הרב תחומי של כל המומחים במחלות מערכת העיכול  מציע למטופלים שלנו  את היתרון של תכנית טיפול אישית. החולה נמצא במרכז, וכולם ביחד, מיטב המומחים, דנים ומחליטים על נוהל הטיפול,  בהתאם למטופל הפרטני ולמחלתו . המטרה המשותפת היא לתת למטופל את הטיפול הטוב ביותר עבורו במרכז אחד, מבלי לעבור ממרכז למרכז ומרופא לרופא. דיון במקרה של החולה בפורום משותף מאפשר לקשר בין כל ההיבטים של המחלה בהתיחס למטופל הספציפי תוך דיון משותף והפריה הדדית.

 

משלבים כוחות בשבילך

 

המרכז שלנו הוא הראשון בארץ להנהיג שיטה טיפולית זו הקיימת רק במרכזים מובילים בעולם.  המומחים שלנו הם בין הטובים ביותר בישראל ובעולם  ומובילים בתחום ניתוחי מעי גס  בשיטה לפרוסקופית, באנדוסקופיה פולשנית , בטיפול במחלות דלקתיות של המעי , מחלות ממאירות של מערכת העיכול  בגסטרואנטרולוגיה כירורגית, במחלות כבד  ובמחקר של שיטות טיפול חדשניות.

 

טיפול חדשני

 

המערך הגסטרו כירורגי,  מציע מגוון רחב של טיפולים רפואיים וכירורגים לטיפול במחלות מערכת העיכול, הכוללות מחלות ואו הפרעות תפקודיות של הוושט, קיבה, מעי דק וגס, כבד, כיס מרה, לבלב ומעי גס.  היקף הפעילות של המערך הוא  מהגבוהים ביותר באזור  ובארץ  בכלל. יש לנו תוצאות מצוינות. המומחים שלנו הם  רופאים מנוסים ומובילים בארץ ובעולם ובעלי  ניסיון ומיומנות בשימוש בשיטות מקובלות, חדשניות ומחקריות. המערך שלנו הוא מרכז  מוביל המעורב במחקרים בינלאומיים מהמתקדמים בעולם.  כל זאת  כדי לאבחן ולטפל במצבים שכיחים ובמחלות המורכבות ביותר, כמו:

 

 

  • כיבים בקיבה 
  • מחלת החזר הוושטי (GERD) 
  • תסמונת הוושט ע"ש  בארט
  • מחלת קרוהן 
  • קוליטיס
  • מחלות כבד 
  • סרטן הוושט 
  • סרטן המעי גס
  • לבלב ודרכי  מרה
  • מניעה של מחלות דרכי העיכול

 

אנחנו מציעים  למטופלים שלנו  טיפולים פולשנים עדינים  לאבחון וטיפול, וגישה לטכנולוגיות החדשות ביותר. המכון הגסטרואנטרולוגי  הוא מהמתקדמים בעולם ויש בו את הציוד והטכנולוגיות החדשות ביותר. חדרי הניתוח שלנו הם מהחדשנים והמתקדמים בעולם.

 

לצפיה בסרט אודות חדרי הניתוח

 

המערך הגסטרו כירורגי של שערי צדק  הוא המרכז הראשון והגדול  ביותר בארץ לטיפול במחלות דלקתיות של המעיים. מתוך הבנה שבטיפול במחלות כרוניות יש חשיבות רבה לקשר ישיר בין החולים לצוות הרפואי, אנחנו מעמידים לרשותכם אחות מתאמת , בטי מזוז, שאפשר לפנות אליה בכל שאלה או בקשה גם אחרי שעות הפעילות וכמובן ניתן לפנות בכל שאלה למשרדי הרופאים המטפלים.

 

כמו כן חשוב לנו לשמור על קשר ישיר עם רופאי המשפחה המטפלים בחולים שלנו לצורך עדכון שוטף והתייעצות. לשם כך,  אנו מעמידים קו פתוח לרופאי הקהילה כדי לאפשר לרופא המשפחה להיות בקשר ישיר אתנו, להתייעץ לגבי המטופל ולקבל עדכון לגבי הטיפול בו.

 

מטופל יקר, אנחנו מחויבים לטיפול  על פי מיטב המסורת של הרפואה הקלינית ויישום של ממצאי המחקר האחרונים. המרכז שלנו  מהווה מרכז מחקרי מפורסם ובעל מוניטין בינלאומי. אנחנו משקיעים מאמץ רב במחקר ופיתוח כדי להביא לכם את חזית הקדמה. כל אחד מתחומי המחלות בו אנו עוסקים  מעורב באופן פעיל בתוכניות מחקר, ומאפשר לנו לספק טיפולים חדשניים וניסויים קליניים למטופלים שלנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוש רופא

 

 

 

 

 

 

 

 

תיאום פגישה